Drobečková navigace

Profil > Účetnictví a daně Praha

Účetnictví a daně Praha

Vedení účetnictví a daňové poradenství pro firmy

  • Vedení účetnictví a daňové evidence - Evidence DPH a následné podání přiznání pro měsíční i čtvrtletní plátce DPH. Samozřejmě i ve formátu XML pro podání datovou schránkou. V souvislosti s DPH sestavujeme Souhrnné hlášení a Evidenci pro přenesení daňové povinnosti. Dbáme na to aby stav účetnictví odrážel co nejvěrněji stav skutečný a také aby  byly zachycena všechna možná budoucí rizika a proto se detailně seznamujeme s každou nestandardní situací abychom těmto účetním principům dostáli.
  • Sestavení účetní závěrky včetně daňových přiznání - Standardně vyhotovujeme podklady pro daň z příjmů právnických osob včetně výkazu Rozvahy, Výkazu zisku a ztráty, Cash flow a Přílohy. Pro všechny naše klienty zpracováváme kompletní přiznání k dani z příjmu právnických i fyzických osob.
  • Sestavení povinných statistických výkazů - vyplnění statistických výkazů není ve většině případů vůbec jednoduché. Pro naše klienty vyplňuje většinu statistických výkazů týkající se mzdové a účetní agendy. V případě, že nastane problém, řešíme jej s příslušným pracovníkem ČSÚ a vždy se domluvíme na řešení. Pokud je to jen trochu možné, nastavíme účetní systém tak aby se generovaly sestavy přímo pro dané výkazy nebo se rovnou vyplňovaly.
  • Kontroly a rekonstrukce účetnictví - často se na nás obracejí klienti s předešlou velmi špatnou zkušeností s vlastními účetními nebo při problémech s finančním úřadem, SSSZ či zdravotní pojišťovnou. Vždy jim rádi pomůžeme. Zkontrolujeme zda je účetnictví v pořádku nebo provedeme jeho revizi, zjistíme k jakým daním jsou přihlášeni a také ověříme zda nemají nedoplatky u finančního úřadu, SSSZ, ZP a u dalších institucí jímž je podle zákona povinnost odvádět daně a poplatky.
  • Účetní dohled - v některých případech chtějí klienti jen zkontrolovat stav svého účetnictví nebo mzdové agendy a proto využijí možnost účetního dohledu například při měsíčních nebo čtvrtletních uzávěrkách.

Účetnictví vedeme také na střediska nebo zakázky. Dle přání klienta sestavujeme reporty pro potřeby vedení podniku v požadovaném formátu i v cizím jazyce pro subjekty se zahraniční účastí.

PŘEHLED ROZŠIŘUJÍCÍCH SLUŽEB

Pro naše klienty rozšiřujeme své služby o

  •  Ekonomické rozbory pro úvěry - Například pro potřeby bank a jiných finančních i nefinančních institucí.
  •  Přiznání k silniční dani - Pro klienty využívající dopravní prostředky pro ekonomickou činnost.
  •  Zastupování na FÚ, PSSZ a ZP - Například v případě kontrol, podání vysvětlení apod.
  •  Jiné dle požadavků klienta - Například elektronické formáty pro vyhotovování cestovních příkazů, pokladních knih, knih pohledávek nebo vzorů vydaných faktur.
  •  Daňové poradenství vyplývající z platných účetních a daňových předpisů a dlouholeté praxe v oboru.

Nechte to na profesionálech!

S účetnictvím už si nemusíte dělat starosti, my se o to postaráme! Staňte se dalším z našich spokojených klientů!

Kontaktujte nás!

 

Finanční poradenství

Chcete se zdokonalit v orientaci v účetních výkazech? Rádi byste se zeptali na to jak je číst, ale nemáte koho? Chtěli byste poradit jaké financování aktiv je pro Vás nejvýhodnější? Jste ve ztrátě a potřebuje poradit jak zlepšit výsledek hospodaření firmy?  Nebo jen chcete znát názor někoho třetího?

Nejen pro Vás nově poskytujeme školení Orientace a čtení v účetních výkazech, přátelskou a snadnou metodou a další školení z účetní oblasti uzpůsobená pro majitele, jednatele a finanční ředitele malých a středních firem. Dále také poskytujeme poradenskou činnost v oblasti optimalizace nákladů, optimalizace firemních procesů v návaznosti na poměr výkon/zisk, finanční analýzu a v neposlední řadě například posouzení bonity odběratelů.

Pro klienty D.U.K.H&C jsou tyto služby zdarma.
Pro externí zájemce je první konzultace zdarma a případné další dle dohody.

V případě zájmu nás kontaktujte

Menu

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.